FITYME ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

Bu sözleşme, www.fityme.com web sitesinden hizmet alımı ve/veya satımı yapmak üzere (Şirket/Site) ten faydalanacak Kullanıcıların yerine getirmesi gereken yükümlülükleri ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.

2. Tanımlar

Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısaltmalar, karşılarında gösterilen, anlamları ifade edecektir:

Şirket Fityme Teknoloji Hizmetleri A.Ş. Mersis No: 0388149933000001 KILAVUZLAR MAH. 413. SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 16 MERKEZ / KARABÜK destek@fityme.com
Eğitim Hizmetleri Gerçek Zamanlı Görüntülü ve Sesli Diyet veya Spor Oturumlar
Kullanıcı Eğitim Hizmetleri aracılığıyla spor antrenörü ve diyetisyen hizmeti almak isteyen kişiler
Kullanıcı İçeriği -
Hizmet Sağlayıcı Kişi Kullanıcılara Spor veya Diyet Eğitim Hizmeti Veren Gerçek Kişiler.
Platform, Uygulama veya Uygulamalar Fityme Mobil Uygulaması ve Web Sitesi.
Taraf veya Taraflar Birlikte, ayrı ayrı veya sadece ikisini kapsayacak şekilde, Şirketi, Kullanıcıyı, Hizmet Sağlayıcı Kişiyi İfade Eder.
Online Görüşme Odası Sistemimizin sağladığı görüntülü ve sesli görüşmeye olanak sağlayan, 59 dakika 59 saniyelik periyotla, hizmet sağlayıcı ve hizmet alan tarafın erişimine açık olan platformdur.
Kredi Kullanıcıların platforma yaptıkları ödeme üzerinden sahip oldukları, abonelik oluşturma sayfasında kabul etmiş oldukları şekilde randevu oluşturma haklarıdır.
Müsaitlik Durumu Oluşturma Hizmet Sağlayıcının siteme müsaitlik durumunun girilmesidir.
Randevu Talebi Hizmet Sağlayıcı tarafından oluşturulan müsaitlik durumunun, oluşturulmuş vakitte seans yapılmak üzere Kullanıcı tarafından talep edilmesidir.
Randevu Kullanıcının Randevu talebinin iletilmesiyle online görüşme odasında seans yapılmak üzere anlaşılmış olan 59 dakika 59 saniyelik zaman dilimidir.
Seans Kullanıcıların, sistemde bulunan eğitmen ve diyetisyenlerin; kendi arzularına ve planlamalarına göre müsait olarak açtığı randevu saatlerine randevu alarak, randevu saatinde online görüşme odasında, eğitmen ve diyetisyen ile karşılıklı görüntülü ve sesli görüşme yaparak hizmet almasıdır.
Üye Adı Site Üyelerinin Site hizmetlerden faydalandıkları sırada Site içindeki diğer Üyelere yansıyan ve tanıtan üye kimlik adıdır.

3. Site İşleyiş ve Şartları

4. Diğer Hususlar

5. Uyuşmazlıkların Çözümü

Şirket

Kullanıcı